Пелети оптом в Україні

Компанія GI Pellets виробляє і реалізує пелети оптом від 30 тон на ринку України вже більше 5 років. Але виробництво орієнтоване не тільки на український ринок, також ми маємо великий досвід співпраці з компаніями по всій Європі: Італія, Польща, Угорщина, Словаччина, Литва, Ізраїль, Греція.

Те, що європейські споживачі вибирають пелети саме нашого виробництва, свідчить про їх відповідність міжнародним вимогам. Новітня виробнича лінія, укомплектована на базі сушильного комплексу АВМ - 0,65 і лінії гранулювання ОГМ - 1,5, яка дозволяє виготовляти якісні пелети, згідно з європейськими стандартами А1, DIN +, в великих обсягах, до 1,5 тонни в годину. Тому основним нашим спеціалізацією є виготовлення деревних пеллет, як оптом так і в роздріб від виробника.


Купити пелети оптом від виробника за вигідною ціною


Багатьох покупців цікавлять доступність цінової політики на придбання деревних пеллет оптом, як джерело опалення і обігріву. Наша компанія готова запропонувати широкий асортимент пелет з сосни в Україні. Під замовлення можливо виготовити пелети в великих обсягах від 500 тонн за зміну.

Ціна на паливні пелети оптом від GI Pellets

Найменування ДІаметр Вага ЦІна
ПЕЛЕТИ А1 В БІГ-БЕГАХ 6-8 мм 1,25-1,5 тон див. розділ "Продукція"
ПЕЛЕТИ А1 НА ПАЛЕТАХ 6-8 мм 1 тона див. розділ "Продукція"
ПЕЛЕТИ ПРЕМІУМ НА ПІДДОНІ 8 мм 1 тона див. розділ "Продукція"

Для оптових покупців ми можемо запропонувати спеціальні умови при покупці пелет оптом. Докладніше дізнайтесь у нашого менеджера за тел. +38 (050) 414-06-93.

При кожному замовленні на пелети оптом, ми намагаємося індивідуально підходити до кожного покупця і обговорюємо заздалегідь:

 • можливість надання знижок;
 • складання прайса індивідуальних цін;
 • пропозицію по максимально прийнятних умовах і термінах доставки;
 • види фасування і пакування.
Замовити пелети

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом і відповісти на всі питання, що Вас цікавлять

500

тонн завжди на складі

2450

Задоволенних клієнтів

100

% сосна

10

років досвіду

Надійність

Виробництво і складські приміщення дозволяють формувати і підтримувати комфортний запас пелет, необхідний для безперебійної поставки.

Якість

Контроль і підтримання високої якості пелет - дотримуємося довгострокових відносин з постачальниками кращого вихідного матеріалу для їх виробництва.

Вартість

Завдяки власному виробництву наші пелети доставляються прямо з виробництва минаючи посередників, що оптимізує її ціну для кінцевого споживача.

Сталість

Ми забезпечуємо пропозицію пелет на постійній основі, забезпечуючи відвантаження нашим клієнтам на склад, до будинку або в роздрібну точку продажів.

Зберігання, пакування і доставка пелет оптом в Україні

пелети оптом від виробникаЗапорукою збереження пелетами своїх властивостей (сухості, достатньою для використання в котлах) є їх правильне зберігання. Їх не можна зберігати насипом, оскільки при попаданні вологи на поверхню, гранули просто розчиняються. Щоб уникнути появи конденсату і, як наслідок, відсирівання матеріалу, всі виробники рекомендують зберігати гранули в полімерних мішках при температурі не нижче +20 ° С.

Ми проводимо фасування деревних пеллет в мішки на спеціальних виробничих лініях. Для потреб ТЕЦ, промисловості, складських приміщень GI Pellets реалізують пеллети в Біг-бегах або в поліетиленових мішках на піддонах:

 • Біг-Бег - поліпропіленовий мішок загальною вагою нетто від 1250-1500 кг.
 • Піддон - загальною вагою нетто 1 тонна. Складається з поліетиленових пакет-мішків вагою по 15 кг (загальна к-сть пакетів-мішків на 1 піддоні - 67 шт.)


Доставка пелети оптом в Україні здійснюється з понеділка до суботи в робочий час. Для забезпечення гарантії прибуття замовлення під час краще оформляти заявку за один робочий день.

Терміни доставки паливних пелет залежать від обсягу замовлення:

 • замовлення до 10 тонн - 1 день;
 • замовлення 20 тонн - 2 дня
 • замовлення 50 тонн - 4 дня;
 • замовлення 100 тонн - до 7 раб днів.

Здійснюючи доставку ми гарантуємо:

 • Безкоштовний розрахунок вартості доставки до вашого складу;
 • Недорога вартість доставки;
 • Зручний час доставки;
 • При транспортуванні дотримуються кліматичні вимоги.

Способи доставки пеллет оптом від виробника GI Pellets:

паливні пелети оптом в Україні

 1. Самовивіз зі складу - здійснюється з Пн по Сб з 9:00 до 19:00 за адресою: м Бориспіль, вул. Запорізька, 38
 2. Доставка на будь-яку адресу по Україні - проходить через організацію доставки транспортними засобами компаніями-перевізниками: «Нова Пошта», «Автолюкс» та ін.

Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.

Пелети оптом від GI Pellets можна купити, оформивши замовлення з передоплатою в розмірі 10%.

Дізнатися про спецпропозиції або проконсультуватися за ціною і якістю продукції, ви можете звернувшись до нашого менеджера.

Купити пелети оптом в GI Pellets: переваги соснових паливних гранул

GI Pellets здійснює виробництво та реалізацію пелет з сосни з низькою вологістю і високою насипною щільністю. Ми використовуємо сировину без домішок (піску, кори, землі) і хімічних добавок, що позитивно позначається на високій тепловіддачі пелет.

Соснові пелети ми виготовляємо на основі процесу пресування подрібнених відходів соснової тирси. Тирса надходить в відсік для дроблення, де подрібнюються до стану муки. Отримана маса надходить в сушарку, з неї - в прес-гранулятор, де деревну муку пресують в гранули. Стиснення під час пресування підвищує температуру матеріалу, лігнін, що міститься в деревині розм'якшується і склеює частки в щільні циліндрики.

Харктеристика 

Одиниця виміру

DIN+ EN+/A1
Діаметр мм 4-10 6
Довжина мм <5xD 3<l<4
Вологість % <10
Зольність % <0,5 <0,7
Насипна щільність кг/м3   >600
Теплотворна здатність МДж/кг >18 >16,5

На виробництво однієї тонни гранул йде 3-5 м3 деревних відходів природної вологості. Готові гранули охолоджують і пакують.

Кожна випущена нами партія деревних гранул відповідає спеціальним розробленим і затвердженим технічним умовам, що робить наші пелети конкурентоспроможними, як на внутрішньому так і європейському ринках.

А наявність власного виробництва і складів гарантує нашим партнерам високий рівень обслуговування і сервісу.

Основні переваги використання деревних пеллет

 • деревні пелети оптом в УкраїніЕкологічність. 100% натуральний продукт, сертифікований відповідно до вимог євростандарту. При згорянні не утворюється сірка, інші шкідливі речовини, виділяється менша кількість вуглекислого газу, відсутній запах.
 • Економія. Один із самих економічних і ефективних видів твердого палива. Гранули пеллети більш ефективні в порівнянні з дровами, більш щільні, ніж деревина. Низька вологість забезпечує більшу кількість тепла, ніж під час згорання такої ж кількості дров.
 • Застосування. Використовують для опалення виробничих, адміністративних та житлових приміщень, наприклад готелів, клінік, пекарень, офісів, складських приміщень, лазень, саун і т.д. Може використовуватися для твердопаливних котлів та печей буржуйок, в якості наповнювача туалету для домашніх тварин і підстилки для худоби в стайнях.
 • Вартість. Стабільна ціна на пеллети оптом, яка не залежить від стрибків цін на інші види палива (нафта, газ) і від зростання екологічних податків.
Отримати консультацію

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання